החברה

מי אנחנו

חברת KCR עוסקת בשיקום תאגידי (Corporate Recovery) והשבחה עסקית (Business Improvement) ומטרתה לייצב או להשביח חברות אשר נקלעו למשבר או זקוקות לסיוע מיידי. ייחודה של החברה הינו בהפעלת צוות התערבות של מומחים מתחומים שונים. הצוות מתמקד בניתוח מצב החברה באופן מהיר וביישום בפועל של מהלכים יעילים לשיפור המצב.

הנחת היסוד, בעת תהליכי שיקום או השבחה, היא כי ישנה דרך פעולה לשיפור המצב. דרך זו, נסתרת לעיתים מעיניהם של בעלי המניות והמנהלים המחזיקים בפועל במושכות החברה.

חברת KCR, מיומנת ביצירת שינויי מגמה בתחומים שונים, כגון: תזרים מזומנים, טיפול במשברים כתוצאה מקיפאון ניהולי, פתרון סכסוכים של בעלי עניין, גיבוש הסדרי חוב, טיפול במנגנוני אשראי של החברה וכן, בשיקום האמון מול הגורמים השונים בהם תלוי עתידה של החברה, כגון: המערכת הבנקאית, ספקים, נושים, עובדים ולקוחות.

החברה נוסדה בשנת 1999 ע”י אבי קמינסקי והיא מנוהלת על ידו, תוך שהוא מעניק לה מנסיונו העשיר את הכלים, הידע והיכולת לפעול בתחום השיקום התאגידי.

01

הפילוסופיה שלנו

מספר עקרונות מנחים אותנו ב-KCR ומהווים בסיס לדרך הפעולה וההתנהלות שלנו כחברה וכאנשי מקצוע: מקצועיות, שקיפות ושיתוף פעולה, דיסקרטיות, ושליחות חברתית.

עקרון המקצועיות בא לידי ביטוי ביכולת ובמחוייבות האישית של כל אחד מחברי צוות KCR הנבחרים בקפידה, זאת למען הצלחת הלקוח ומתן השירות הטוב ביותר. אנו מספקים ללקוח שילוב של ניסיון מקצועי מעשי עשיר, תשומת לב ויכולת תגובה מהירים.

שקיפות ושיתוף פעולה הם בעיני רוחנו, הסוד האמיתי ליצירת שינוי בר קיימא אצל לקוחות. תפקידה של KCR הוא לייצר מידע עדכני ומהימן עבור בעלי העניין בחברה. תוך בניית אמון, שקיפות ושיתוף פעולה בריא ואפקטיבי עם אנשי מפתח בחברה.

דיסקרטיות הינה תנאי הכרחי לבניית האמון הנדרש לפעילות שלנו, כחברה המתמחה בהבראה ושיקום תאגידיים. אנו נוטלים חלק במשימות כבדות משקל, שלעיתים מהוות מפעל חיים של אנשי עסקים ומנהלים. אנו מודעים, מהרגע הראשון, לאחריות המוטלת על כתפינו בשמירה על פרטיותם ונאמנות לאינטרסים שלהם ושל החברה.  האמון הניתן לנו מאת לקוחותינו, הוא אחד הגורמים המכריעים ביכולת של KCR לייצר שינוי מהותי ומועיל.

שליחות חברתית היא חלק בלתי נפרד מהאתוס בחברה. ברקע הפעילות שלנו, המכוונת לעיתים סביב קידום חברות במישור הפיננסי, קיימת תמיד הידיעה שאנו משפיעים על חייהם של אנשים. אנו מהווים חלק משמעותי בשמירה על מקומות עבודה של העובדים בחברה. בתפיסת ההפעלה שלנו כחברה עומד תמיד השיקול החברתי והאנושי בתהליך קבלת ההחלטות.

02

מטפלים בכל תחום

לחברת KCR, יכולת מוכחת בשיקום חברות, תחת מגוון רחב של צמתי משבר ובכל תחום נדרש: התמחות מיוחדת בייצוב, הבראה והשבחה של חברות בקשיים תזרימיים; טיפול בקצבי שריפת מזומנים (Burn Rates); טיפול במשברים כתוצאה מקיפאון ניהולי (Deadlock); פתרון סכסוכים של בעלי עניין; ייצוב של חברות הנמצאות בכינוס והקפאת הליכים; התמודדות עם משברים מול נושים, ספקים ולקוחות; ניהול חברות בהליך משפטי או תחת כונס/מפרק ועוד מגוון מצבים בלתי צפויים אחרים.

לחברה ניסיון מעשי בתחומים מגוונים: נדל”ן; תשתיות; רשתות שיווק וקמעונאות; עיתונות והוצאה לאור; שירותים; מדיה ופרסום; טכנולוגיה; מוצרי צריכה; תעשייה; אירוח ומלונאות ועוד.

03